Popelka na Arenie Mody

Bohaterką dzisiejszego wpisu będzie Popelka, mieszkanka gry zwanej Areną Mody. Poprosiłam ją, by została naszą przewodniczką po tym świecie. Zgodziła się bez wahania, ponieważ jest głodna sławy i, jak sama o sobie mówi; "musi być na topie".

Oto ona:
"Popelka (cz. Kopciuszek) ?! No chyba ty! Ja jestem za ładna by być Kopciuszkiem. Tak idealna, że to aż boli. Ej, nie wyłączaj komputera!"

Trochę o mnie

Witajcie. Jestem Popelka. Jak widzicie, mam żółte oczy, ponieważ moja pani uwielbia Sol, bohaterkę Sagi o Ludziach  Lodu, prawdziwą wiedźmę. Ja nie posiadam żadnych magicznych umiejętności, nad czym ubolewam. Jestem za to ładna, waleczna i oszczędna.

Moją ulubioną aktywnością na AM są pojedynki mody. Polegają one na tym, że wyzywam inną panią i są porównywane nasze statystyki: Styl, Kreatywność, Oddanie, Uroda, Hojność i Lojalność. Lepsza wygrywa.

Aha- nie zawsze wynik jest przesądzony, ponieważ komputer może dodać jednej z nas 20% do statystyk. Zwyciężczyni może dostać tzw. doświadczenie, o ile wygra z osobą o wyższym poziomie a także naszą walutę, czyli dolary (ale z tym bywa różnie).

Rozwój


Dążenie do bycia lepszą to ważna część mojej aktywności. Dzięki lepszym statystykom łatwiej wygrywać pojedynki i szybciej można przejść na następny poziom.

Są różne sposoby na podwyższenie statystyk, w zależności od tego który aspekt rozwijamy. W grze jak w życiu; kto się nie rozwija, nie zbiera profitów.

Imprezy!


Najfajniej podwyższać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie na imprezach organizowanych przez inne panie. Ja powoli wprawiam się do roli "imprezowej wyjadaczki" : wpraszam się gdzie się da, po czym od razu po rozpoczęciu przyjęcia lecę do sklepu z prezentami, wybieram jakiś kąsek, potem co 15 minut lecę zabierać bonusy. Oh, jestem wyjątkowo źle wychowana, kompletna prostaczka. Coś mam z Sol, ponieważ ona też damą nie była.

Po imprezie liczę cieszę się ze szmaragdów (te kamyczki mają wielką moc, służą za walutę w pewnych wypadkach) i czasem dam coś klubowi.Sweet Home


Klub, czyli miejsce, gdzie czuję się super. Naszą liderką jest kaliber a wiceliderkami Marzenna12 i marcelina_90. Razem przygotowujemy pokazy mody i walczymy przeciw innym klubom. Atmosfera jest dobra, chociaż niektóre dziewczyny są takie ciche, anonimowe. Po prostu są, wpłacają składki, robią co im się karze i tyle. Liderki pragną, żebyśmy zacieśniły więzi. Ok, nie musimy być od razu przyjaciółkami, ale możemy się trochę bliżej poznać, w końcu aż takie obce sobie nie jesteśmy.

Liderkom nie zazdroszczę walki o składki czy uczestnictwo. Nie rozumiem, dlaczego niektórym tak trudno jest wywiązać się z obowiązków. Skoro już tu jesteś, musisz dać coś od siebie, proste. Ja dbam o klub, bo, jak Sol, potrzebuję poczucia przynależności. Sol chciała znaleźć inne czarownice i czarowników, nie nacieszyła się długo ludźmi, którzy ją rozumieją. Ja mam więcej szczęścia.

***
Arenę Mody tworzą ludzie w różnym wieku. Są młode dziewczynki, nastolatki, dorosłe kobiety, zdarzają się też mężczyźni. Może dla niektórych to strata czasu, ale dla mnie to rozrywka, sposób na poznanie nowych ludzi.

[EDIT] Od 8.02. Marzena i Marcelina przestały być wiceliderkami, ponieważ niespodziewanie odeszły. Od 9.02. Popelka weszła do Grupy Trzymającej Władzę.

Obrazy powstały dzięki aplikacji iPiccy, łatwemu edytorowi zdjęć.

Komentarze

  1. Zostałaś nominowana do Liebster Blog Award :)
    szczegóły tutaj http://dziewczynawelcome.blogspot.com/2016/01/lba4.html

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz! Thanks for comment!

To NIE jest miejsce na Twoją reklamę. Komentarz z linkiem do innego bloga lub jakieś strony = SPAM.

Comment with link for me is a SPAM and won't be published.

Proszę o kulturę wypowiedzi.

Popularne posty z tego bloga

Pianka koloryzująca Elysee : recenzja + porównanie z Venitą

Woda brzozowa Isana- efekty po 4 miesiącach

Marion szampon koloryzujący 4-8 myć