my super style

Jak wiecie, bardzo lubię gry o modzie. Od ponad roku gram na Arenie Mody, od 22.12 w My super style. Co to za gra? Czy jest warta uwagi? Przeczytaj!
My Super Style


To gra z kategorii ubieranek. Masz swojego avatara którego stylizujesz: kupujesz ubrania, zmieniasz makijaż, fryzurę, dodajesz paznokcie, itd. Oferta Salonu Spa jest pod  tym względem bardzo bogata:


W kategorii makijaż znajdziemy:

Warto podkreślić też, że ta gra oferuje duży wybór fryzur:


W My Super Style można również stworzyć MĘSKI AVATAR! Jak dobrze wiemy, na Arenie Mody jest to niemożliwe.

W MSS środkami płatniczymi są diamenty i starlety. Diamenty można kupić na kilka sposobów:
Jak widać, paczka 50 diamentów kosztuje niewiele. Mogę zapewnić, że wystarczy na kilka całkiem niezłych ubrań lub dodatków. Oto przykład stylizacji z MSS:

Ciekawe funkcje na MSS


Społeczność: swoiste połączenie gry o modzie z fb. Posty są publiczne, istnieje funkcja dodania do znajomych. Dzięki temu można poznać ciekawych ludzi, zobaczyć stylizacje innych graczek i zainspirować się.

Outlet: Na AM dziewczyny narzekają, że nie ma możliwości sprzedania ubrań, które Ci się nie podobają bo np. zdobyłaś je tylko po to by wygrać fryzurkę. Na MSS można sprzedawać ubrania, za diamenty lub starlety, zależy od sprzedającego. Aby móc kupić coś w outlecie trzeba mieć aktywowane konto VIP (płatne w diamentach).

Możliwość projektowania ubrań lub zadań : Dzięki temu gracz może poczuć, że współtworzy grę.

Interesujące zadaniaO ile na AM zadania codziennie są takie same i, delikatnie mówiąc, wieje od nich nudą, o tyle na MSS można się uśmiechnąć czytając rozpiskę zadań. Z resztą widać, że autorzy gry chcą, by to było miejsce gdzie można się zrelaksować. Kłótnie czy wulgaryzmy nie są tolerowane.

Brak pojedynków


Na MSS nie ma pojedynków między graczami, więc Twoje bogactwo jest bezpieczne. Nikt też nie mówi: "nabijaj staty, bo jak nie to będziesz słaba i gorsza". Tu liczy się styl a nie "poziom uzbrojenia". Nie ma też spamu ani głosowań typu podium pań. I to są  zalety sprawiające, że mogę tę grę polecić z czystym sumieniem.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pianka koloryzująca Elysee : recenzja + porównanie z Venitą

Woda brzozowa Isana- efekty po 4 miesiącach

Marion szampon koloryzujący 4-8 myć