Nie jestem leniwa

Rok 2013. Studentka Natalia ma do załatwienia wiele spraw. Czasami ma zajęcia od 8 do 20 z małą przerwą na obiad. W przerwach pomiędzy zajęciami chodzi do biblioteki, czyta artykuły i lektury, robi notatki, pomaga z zakupami. Śpi niedużo, ale czuje się dobrze.

Rok 2017. "Znowu za dużo śpisz" . "Co będziesz robić w nocy?". "Znowu spałaś w dzień?".
Prawie nie ma dnia, bym nie spała chociaż godzinę, a czasem znacznie więcej. Raz przespałam łącznie 11 godzin (9 w nocy i 2 w dzień).

Dlatego czasem mówią o mnie leń.

 źródło: https://onemarket.pl/lozko-sosnowe-visby-sandemo-high?utm_source=homebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=homebook&utm_term=[hb_id:5321b993-1aea-4bdd-887e-510a548bedcf]Nie jestem leniwa


Zmęczenie to jedna ze składowych mojej choroby, nie jest mi łatwo słyszeć komentarze typu: "jesteś cholernym leniem", "tylko leżysz w łóżku". To tak, jakby np. mieć pretensje do osoby z astmą że kaszle podczas rozmowy. Niestety, wciąż za mało zrozumienia dla mojej sytuacji a za dużo nieprzyjemnych komentarzy, jakby sam fakt choroby nie był wystarczająco trudny dla mnie.

Moje zmęczenie potrafi być straszne. Kiedy mam ochotę zasnąć po prostu to robię. Zdarzyło mi się zasnąć podczas rozmowy z chłopakiem. To bardzo mocny sen, budzenie mnie nic nie da, bo zasnę z powrotem. Po obudzeniu się pamiętam to, co robiłam jak przez mgłę, jakby minęło od tego kilka tygodni a nie godzina.

Kiedy spałam w nocy 6 godzin lub mniej po obudzeniu się jestem obolała i sztywna jak kołek. Jedyne o czym myślę to zjeść, wziąć leki i iść spać.

Nie jem za dużo


Chomik. Oto, jak nazywają mnie niektórzy, ponieważ od choroby i brania sterydów mam opuchniętą twarz. Mogłabym przylepić sobie na czole ulotkę mojego leku metypred, ale to i tak nic nie da, bo zawsze znajdzie się ktoś wiedzący lepiej. Takie poliki to od żarcia i nie udawaj ofiary. Po prostu jesteś gruba i żresz.

Ostatnio tak skomentował mnie ojciec. Dałam mu ulotkę metypred to przeczytania, zaznaczając działania niepożądane. Nie przeczytał. Prawda boli?

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pianka koloryzująca Elysee : recenzja + porównanie z Venitą

Woda brzozowa Isana- efekty po 4 miesiącach

Marion szampon koloryzujący 4-8 myć