Ulubione kanały YouTube

Odkąd mam nowy, szybszy i lepszy komputer zaczęłam więcej czasu poświęcać na oglądanie filmów na YouTube. W większości są to teledyski, subskrybuję jednak kilkanaście kanałów z których dziś wybrałam swoje ulubione. Oto lista poleceń, miejsca, które poprawiają mi humor.

1. Matura to bzdura
Kanał rozrywkowo-edukacyjny, którego ideą jest pokazanie, że bzdurą jest by jeden egzamin decydowałam o Twoim dalszym życiu. Prowadzący zadają przypadkowym osobom pytania z wiedzy powszechnej (np. historia, literatura, biologia). Odpowiedzi często zaskakują...

2. Kisiel
Youtuber mający własne, nietypowe poczucie humoru. Do moich faworytów należą jego "Typowe sprawy" o przemiłej rodzinie Patoli, "Najgorsze teksty na podryw", "Pisiont twarzy Greja".

3. Martin Stankiewicz
Ten kanał zasugerował mi YouTube. Martin tworzy filmy na bardzo wysokim poziomie, świetnie zmontowane. Do moich ulubionych należą "12 sytuacji, których nie chciałbyś przeżyć u fryzjera", "13 powodów, przez które student nie zdaje sesji", "13 rzeczy, które powstały żeby wkurwiać". Niektórym mogą nie spodobać się wulgaryzmy, ale mnie to osobiście nie razi. Kto w tych czasach nie przeklina?

4. Ajgor Ignacy
Z przyjemnością oglądam jego przemyślenia, szczególnie podobają mi się filmy; "Czego nie lubię u kobiet", "Tolerancja jest pedalska", "Oddychamy facebookiem".

5. Ponki
Kanał tworzony przez 4 osobowości: Dominikę, Wiktora, Vina i mózga całego przedsięwzięcia, Dakanna. Z ekipy najbardziej do gustu przypadł mi Wiktor, mający naprawdę rozbrajający uśmiech. Jest idealnym prowadzącym cotygodniowej serii poświęconej sucharom. Oprócz tego mogę polecić "Studia- oczekiwania vs rzeczywistość", "Żwawe trupy", "Dlaczego nie lubię szkoły".

Masz jakieś ulubione kanały na YouTube?

Komentarze

  1. Niektóre z tych kanałów śledziłam na początku ich działalności, ale teraz zamiast rozrywki poszukuję bardziej informacji - czy to zawodowych, czy na interesujące mnie tematy. Jednak chwila śmiechu zawsze jest super. :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie znam tych kanałów, ale z chęcią popatrzę co polecasz :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz! Thanks for comment!

To NIE jest miejsce na Twoją reklamę. Komentarz z linkiem do innego bloga lub jakieś strony = SPAM.

Comment with link for me is a SPAM and won't be published.

Proszę o kulturę wypowiedzi.

Popularne posty z tego bloga

Pianka koloryzująca Elysee : recenzja + porównanie z Venitą

Woda brzozowa Isana- efekty po 4 miesiącach

Marion szampon koloryzujący 4-8 myć